Hakkımızda

1999

Yılında günümüze…

Menfez havalandırma & ısıtma – soğutma sistemleri

1999 yılında kurulmuş olan firmamız kazanmış olduğu deneyimi ve uzmanlığı ile Havalandırma ısıtma soğutma menfez sektöründe siz müşterilerimize yüksek kalitede hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Menfez ve havalandırma sektöründe tecrübemizi geniş alanlara yaymak, ürün kalitemizden ödün vermeden müşterimize en iyi hizmeti ve yenilikçi ürünler sunmaktır

Geçmişten bu yana süregelen ve gelişmekte olan portföyümüz ve ilkelerimiz doğrultusunda sunduğumuz “kalite”, çalışmalarımızın ciddiyeti ve öneminin en güçlü kanıtıdır. Siz değerli müşterilerimizden aldığımız enerji ve ilhamın bizleri ileriye yönelik müspet hedeflerimize ulaşacağına dair hiçbir şüphemiz yoktur. Sizlerle başladığımız bu yolculukta, kurmuş olduğumuz sağlam diyaloglar ve dostluk köprüleri, işbirliği çerçevesinde ilişkilerimizin gün geçtikçe kuvvetlendirmektedir.

Altunöz Menfez, Havalandırma sektöründe toplam kalite yönetim anlayışını benimsemiş ve bu anlayışın sürekli geliştirilmesini sağlayan, uzun süreli kalite hedeflerini belirlemiş ve bu hedefleri düzenli olarak gözden geçiren, AR-GE ve personelini de bu hedefler doğrultusunda yönlendiren, müşterilerinin memnuniyetini amaç edinmiş, sürekli yenilenen, gelişen bir hizmet anlayışı ile sorumluluklarının bilincinde olan bir firmadır.

21+

Sektörde

500+

Müşteri Memnuniyeti

16+

Proje

750+

Görüşme
Belgelerimiz

Altunöz Menfez

Call Now Button
islami sohbet